Kontakt

DeutschAkademie
Language School Vienna

Opernring 1, Stiege E,
1010 Vienna (1st District).
Administration in 1st floor

Tel : +43-1-585 73 13

E-Mail : info@deutschakademie.com

Opening hours

Monday to Thursday
9am - 7pm (CEST)
Friday
9am - 3pm (CEST)

German Course Blog

online-deutschkurs

Read about interesting course activities (more)

Free online german course

blog

Learn German online for free: Online German Course

Jazyková škola Víden

Jazyková škola Víden se nachází u známe ulici Opernring ve blízkosti mnoha pozoruhodností. K Vaší jazykové škole vede mnoho dopravních prostredeku, čím si ušetríte hodne času. V blízkosti máte ruzné možnosti jak trávit volný čas a si vytvořit bohatý program. Jakmile dáte nohu před dveře, stojíte před operou anebo v krásném ráji nákupu historické Kärntnerstraße, na které najdete nádherné stavby.

freizeitprogramm_02

 

V bezprostředním okolí nájdete mnoho restaurací, které mají bohatou nabidku cenově výhodných menu. Též tam nájdete snackbary a bufety. V blízkosti nájdete všechno, po čem Vaše srdce touží, od darkových obchodíku až k luxusním obchodum.

ihre_vorteile_05

 

Cestovní kancelar je také v blízkosti Vaší jazykové školy (Albertinaplatz, 2 minuty pešky od jazykové školy). Tady se též nacházejí nejduležitější muzea a památky Vídně. Vaše jazyková škola ve Vídni Vám velmi rada zorganizuje atraktívní kultúrní program pro Váš volný čas.

Deutschkurse_01

 

V jazykové škole nájdete mnoho nápojových automatu, které Vám poskytnou studené a teple nápoje v prestávkach. Druhý automat Vás zásobí s menším občerstvením.
Místnosti v jazykové škole Víden jsou svetlé, milé a poskytují pěkný výhled na historické budovy a známou nákupní ulicu Kärntnerstraße. Pri výberu zařízení jsme se soustředili na příjemnou atmosféru: okrouhlé stoly podporují komunikáci a zvyšují kvalitu vyučování.

ihre_vorteile_06