Kontakt

DeutschAkademie
Language School Vienna

Opernring 1, Stiege E,
1010 Vienna (1st District).
Administration in 1st floor

Tel : +43-1-585 73 13

E-Mail : info@deutschakademie.com

Opening hours

Monday to Thursday
9am - 7pm (CEST)
Friday
9am - 3pm (CEST)

German Course Blog

online-deutschkurs

Read about interesting course activities (more)

Free online german course

blog

Learn German online for free: Online German Course

Jayzková škola Vieden

Jazyková škola Vieden je situovaná pri známej ulici Opernring v blízkosti mnohých pamiatok. K Vašej jazykovej škole sa dá dostat lahko dopravnými prostriedkami, cím si ušetríte vela casu. V blízkosti máte rôzne možnosti ako strávit volný cas a vytvorit si bohatý program. Akonáhle dáte nohu pred dvere, stojíte pred operou alebo v krásnom raji nákupov historickej Kärntnerstraße s parádnymi stavbami.

freizeitprogramm_02

 

V bezprostrednom okolí nájdete mnoho reštaurácií, ktoré majú bohatú ponuku cenovo výhodných menu. Tiež tam nájdete snackbary a bufety. V blízkosti nájdete všetko, po com Vaše srdce tuží, od darcekových obchodíkov až k luxusným butikom.

 

ihre_vorteile_05

 

Aj cestovná kancelária je v blízkosti Vašej jazykovej školy (Albertinaplatz, 2 minúty pešo od jazykovej školy). Tu sa tiež nachádzajú najdôležitejšie múzea a pamiatky Viedne. Vaša jazyková škola vo Viedni Vám velmi rada zorganizuje atraktívny kultúrny program pre Váš volný cas.

Deutschkurse_01

 

V jazykovej škole nájdete mnoho nápojových automatov, ktoré Vám poskytnú v prestávkach studené a teple nápoje. Druhý automat Vás zásobí s menšími obcerstveniami.

Miestnosti v jazykovej škole Vieden sú svetlé, milé a poskytujú pekný výhlad na historické budovy a známu nákupnú ulicu Kärntnerstraße. Pri vyberaniu zariadenia sme sa sústredili na príjemnú atmosféru: okrúhle stoly podporujú komunikáciu a zvyšujú kvalitu vyucovania.

 

ihre_vorteile_06